English language

Marketingové možnosti

BUSportál je médium, které má vysokou návštěvnost jak z odborných kruhů, tak i cestující veřejnosti. V neveřejných částech jsou uloženy pravidelně dokumenty asociací dopravců a aktuální informace pro ně. Je tudíž ideální příležitostí pro reklamu cílenou na tyto dvě skupiny.

Návštěvnost

Přes 2000 unikátních přístupů denně. Nejvíce z odpovídajících rubrik portálů (1.Seznam, 2.Centrum, 3.Atlas, ...), hledáním klíčových slov autobus, doprava, jízdní řád, busportal, spojení apod. a přímým přístupem včetně umístění v oblíbených položkách. Mnoho čtenářů přichází opakovaně.

Hodnocení

Na prvních pozicích portálů podle návštěvnosti. Na navrcholu.cz (desetitisíce registrovaných webů) dlouhodobě v absolutním žebříčku ve čtvrté desítce, v okruzích doprava a doprava osob na čelných místech.

Ceník

Zveřejnění článků s informacemi na BUSportálu je vítáno a je bezplatné. Zveřejnění článků, které jsou spojeny s reklamou a je u nich požadováno prioritní zobrazení na domovské stránce mimo obvyklé pořadí, je zpoplatněno. Rovněž je zpoplatněna reklama a zvýrazněné odkazy na zajímavých místech, obojí podle velikosti a umístění. Bližší informace o cenách poskytne redakce.